1. Psy są strzyżone bez żadnych środków uspokajających oraz używania przemocy
 2. Narzędzia oraz stanowisko pracy są każdorazowo po wykonaniu usługi dezynfekowane i sterylizowane
 3. W salonie wykorzystujemy tylko profesjonalne kosmetyki, posiadające odpowiednie certyfikaty czy atesty.
 4. Właściciele psów zobowiązani są o poinformowanie przed wizytą, o ewentualnych chorobach, alergiach, zmianach skórnych i o  trudnym zachowaniu psa.
 5. Właściciele psów agresywnych proszeni są o informację o agresji psa i zabezpieczeniu kagańcem
 6. Salon nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, jeżeli właściciel zataił przed wykonaniem usługi fakt istnienia choroby np. zaziębienia, padaczki, czy psa który jest niestabilny emocjonalnie lub jest niezrównoważony psychicznie
 7. Psy stare, chore , bojaźliwe czy niezrównoważone psychicznie strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność. Dotyczy to również strzyżenia na krótko w trakcie trwania zimy w okresie mrozów.
 8. Salon zastrzega sobie prawo odmowy strzyżenia psa, jeżeli Groomer stwierdzi, że strzyżenie może pogorszyć stan zdrowia psa, lub uzna  że pies stanowi dla niego rażące zagrożenie.
 9. Nie podejmujemy się pracy przy psach wcześniej odurzonych środkami uspokajającymi
 10. Usługa pielęgnacji i strzyżenia psa odbywa się bez obecności właściciela, co ułatwia pracę groomerowi, pies jest spokojniejszy, nie wierci się, chętniej współpracuje z gromerem. Pozostanie właściciela w salonie skutkuje dłuższym czasem wykonania usługi, pies jest niespokojny bo czuje obecność pana, wierci się, gorzej współpracuje.
 11. Przed wizytą w salonie proszę zapewnić psu spacer, aby załatwiła swoje wszystkie potrzeby fizjologiczne oraz prosimy  nie karmić go bezpośrednio przed wizytą.
 12. Usługi groomerskie wykonujemy w salonie na czystych i wyczesanych psach. Właściciel psa może przygotować psa w przed dzień wizyty we własnym zakresie lub zamówić kompleksową usługę w salonie.
 13. Wizyty w salonie prosimy umawiać wcześniej telefonicznie, w momencie rezygnacji z usługi prosimy o poinformowanie salonu.
 14. Podczas umawiania terminu usługi w Salonie, prosimy poinformować, jeżeli jest to pierwsza wizyta psiaka, w celu rezerwacji większej ilości czasu dla Państwa ulubieńca.
 15. Ewentualne zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane jest na koszt właściciela zwierzaka bez wcześniejszego uzgodnienia.
 16. Pies zostaje wydany wyłącznie osobie, która go odprowadziła do salonu lub osobie przez nią wskazanej (najlepiej pisemnie).
 17. Każdy pies powinien mieć aktualną książeczkę zdrowi a z aktualnym świadectwem szczepień przeciwko wściekliźnie.

Pozostawiając psa pod naszą opieką w naszym salonie klient zgadza się z punktami regulaminu.lapalapa