Partnerzy — kopia

 

1. Rozpoczęliśmy współpracę ze szkołą przyjaciół psów “Wesoła łapka” filia w łodzi w zakresie kursów  Psie Przedszkole. http://wesolalapka.pl/lodz

Jest to kurs przeznaczony dla właścicieli i ich szczeniąt w wieku do 4 m-cy. Szkolenie obejmuje m.in. socjalizację, hamowanie gryzienia, odwrażliwianie i nauka podstaw dla właścicieli małych czworonogów.

Jedne z zajęć w ramach projektu Psie przedszkole będą odbywać się w naszym salonie, gdzie właściciele młodych psiaczków będą mogli się dowiedzieć o podstawowej pielęgnacji psów, jak pracować z pieskiem aby przyzwyczaić go do wizyty w salonie groomerskim aby wizyta u psiego fryzjera nie była dla psa koszmarnym stresem. Pieski na zajęciach będą m.in. oswajane ze stołami groomerskimi, grzebieniami i innym sprzętem który można znaleźć w psim salonie piękności. 

Współpraca przedstawia się obiecująco i rozwojowo.

Zapraszamy.

 

2. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, z akcesoriami dla małych i większych pupili  tj. kokardki, ringówki – smycze wystawowe ozdobne i nie tylko. Będzie można bezpośrednio z nami porozmawiać i uzyskać interesujące Państwa informacje dotyczące pracy Salonu “Psia Grzywa”

Stoisko będzie wystawione 13-14 maja 2017 na stadionie KS Start – Łódź na ul.św.Teresy od Dzieciątka Jezus 56/58  (obok giełdy kwiatowej) na XXV Międzynarodowej wystawie Psów rasowych – CACIB

Zapraszamy!